Darmowy Katalog Stron - Katallog.pl

Witamy w SEOKatalogu - najnowszym polskim projekcie SEO mającym na celu stworzenie profesjonalnego skryptu do katalogowania stron internetowych. Aby dodać stronę wybierz związaną tematycznie ze swoją stroną kategorię i podkategorię po czym korzystając z formularza dodaj swój serwis do naszego katalogu.

Wyszukiwarka

Ocena: 3.2/10 (44 głosów)

www.link4.pl

Wiadomo, że ponad 70% ubezpieczających swoje pojazdy mogłoby zaoszczędzić, zmieniając ubezpieczyciela. Sprawdź ofertę LINK4 i wybierz nasze - obecnie najtańsze na rynku - ubezpieczenie OC w pakiecie zapewniającym szybką pomoc na miejscu wypadku. Otrzymasz pewność, że nie zostaniesz ze swoim problemem z dala od miasta i osiedli, ponieważ w ramach każdego pakietu OC oferujemy unikalny Program Pomocy z Samochodem Zastępczym i Assistance Opony.

Aby zyskać jeszcze większe poczucie komfortu i bezpieczeństwa zdecyduj się na dodatkowe ubezpieczenie AC. Zyskaj gwarancję, że z każdej szkody wyjdziesz obronną ręką. Zapewniamy uczciwe stawki, pełny zakres ochrony, szybką pomoc na drodze oraz obsługę na najwyższym poziomie. Co ważne – wszelkie procedury w LINK4 są przyjazne dla Klienta - zakup polisy i likwidacja szkody to u nas tylko chwila. W uzupełnieniu polecamy ubezpieczenia dodatkowe, jak: Kluczyki Plus, ubezpieczenie NNW, Zielona Karta, Samochód zabytkowy, Szyby 24.

Dzięki naszym kalkulatorom cenowym, dostępnym w Internecie, można w kilka chwil uzyskać orientacyjne koszty interesujących Państwa ubezpieczeń.

Szczegóły strony www.link4.pl:

Strona (ID: 3788) została dodana w dniu : 26 11 2013.
Ten wpis został wyświetlony : 576 razy.
Stronę docelową odwiedziło : 2 użytkowników.
Aktualny CTR wpisu wynosi : 0.35%.

Słowa Kluczowe:

ubezpieczenie oc kalkulator, kalkulator oc, ubezpieczenie turystyczne, ubezpieczenia oc

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 32 Odwiedziny googlebot 26 .

Podlinkuj stronę www.link4.pl:

Ubezpieczenia w LINK4

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podobne wpisy: