Darmowy Katalog Stron - Katallog.pl

Witamy w SEOKatalogu - najnowszym polskim projekcie SEO mającym na celu stworzenie profesjonalnego skryptu do katalogowania stron internetowych. Aby dodać stronę wybierz związaną tematycznie ze swoją stroną kategorię i podkategorię po czym korzystając z formularza dodaj swój serwis do naszego katalogu.

Wyszukiwarka

Ocena: 2.1/10 (37 głosów)

www.tabliceqomo.istore.pl

Tablice interaktywne zwane też tablicami dotykowymi lub jako tablice szkolne wykonane w technologiach: 1. Podczerwieni 2. Elektromagnetycznej
Tablice szkolne /dotykowe/ wykorzystujące elektromagnetyzm mają powierzchnię odporną na ścieranie, ale do ich obsługi wymagane są specjalne pióra. Oferowane przez nas tablice Qomo doskonale sprawdzają się jako tablice szkolne. Tablice te są bardzo ekonomiczne ze względu na niskie zużycie eksploatacyjne. Powierzchnia tablic jest odporna na uszkodzenia. Dzięki podczerwieni nie trzeba używać specjalnych pisaków i można je obsługiwać nawet palcem. Takie urządzenia idealnie sprawdzają się jako tablice szkolne. Prowadzący szkolenia, wykłady posiada elegancki wskaźnik, który znajduje się w zestawie, dzięki któremu to wskaźnikowi może obsługiwać tablicę bez odwracania się tyłem do sali i słuchaczy.
Tablice Qomo posiadają również inteligentną półkę na markery, rozpoznającą kolor.

Szczegóły strony www.tabliceqomo.istore.pl:

Strona (ID: 2105) została dodana w dniu : 02 11 2011.
Ten wpis został wyświetlony : 689 razy.
Stronę docelową odwiedziło : 34 użytkowników.
Aktualny CTR wpisu wynosi : 4.93%.

Słowa Kluczowe:

tablice szkolne, tablice dotykowe, tablice interaktywne, tablice qomo, wizualizery, projektory, tablice

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 56 Odwiedziny googlebot 23 .

Podlinkuj stronę www.tabliceqomo.istore.pl:

Tablice interaktywne

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podobne wpisy: