Darmowy Katalog Stron - Katallog.pl

Witamy w SEOKatalogu - najnowszym polskim projekcie SEO mającym na celu stworzenie profesjonalnego skryptu do katalogowania stron internetowych. Aby dodać stronę wybierz związaną tematycznie ze swoją stroną kategorię i podkategorię po czym korzystając z formularza dodaj swój serwis do naszego katalogu.

Wyszukiwarka

Ocena: 3.1/10 (30 głosów)

www.stomatologia-mierzyn.pl

Centrum Stomatologii Estetycznej i Implantologii-Stomatologia Mierzyn gwarantuje pacjentom ze Szczecina i okolic wszechstronną opiekę stomatologiczną. W ofercie ośrodka mieści się m.in. leczenie kanałowe (endodoncja), leczenie wad zgryzu, protetyka czy implanty. Pacjenci mogą skorzystać również z zabiegów z zakresu stomatologii estetycznej - wybielania zębów oraz licówek i koron ceramicznych, które poprawiają kształt, kolor i ustawienie zębów w jamie ustnej. Ośrodek dysponuje nowoczesnym sprzętem diagnostycznym m.in. pantomogramem cyfrowym, tomosyntezą 3D i radiowizjografią. Więcej wiadomości o ośrodku znajdą Państwa na stronie internetowej.

Szczegóły strony www.stomatologia-mierzyn.pl:

Strona (ID: 4636) została dodana w dniu : 16 10 2014.
Ten wpis został wyświetlony : 420 razy.
Stronę docelową odwiedziło : 0 użytkowników.
Aktualny CTR wpisu wynosi : 0%.

Słowa Kluczowe:

gabinet stomatologiczny szczecin, implantolog szczecin, dentysta szczecin, implanty szczecin, stomatolog szczecin, implantologia szczecin

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 53 Odwiedziny googlebot 8 .

Podlinkuj stronę www.stomatologia-mierzyn.pl:

STOMATOLOGIA MIERZYN lekarz dentysta szczecin

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podobne wpisy: