Darmowy Katalog Stron - Katallog.pl

Witamy w SEOKatalogu - najnowszym polskim projekcie SEO mającym na celu stworzenie profesjonalnego skryptu do katalogowania stron internetowych. Aby dodać stronę wybierz związaną tematycznie ze swoją stroną kategorię i podkategorię po czym korzystając z formularza dodaj swój serwis do naszego katalogu.

Wyszukiwarka

Ocena: 2.7/10 (41 głosów)

www.hakspawanie.com.pl

Podesty
W swojej ofercie posiadamy również rozwiązania wspomagające prace montażowe na pudłach lokomotyw. Zastosowanie ich daje wiele korzyści związanych z funkcjonalnością, bezpieczeństwem oraz podniesieniem efektywności wykonywanych przez Państwa prac.

podesty towarowo –osobowe umożliwiają bezpieczne i swobodne prowadzenie prac przy ścianach bocznych dużych środków transportu kołowego ( lokomotyw, autokary )
Każdy podest składa się z kilku (w zależności od oczekiwanej długości) mechanizmów nożycowych z napędem hydraulicznym, pozwalających na regulowaną wysokość pracy platformy z poziomu 0,5m do 2,0m nad posadzką. Pozwala to na jednoczesną pracę na różnych poziomach.
Produkujemy m.in. podesty:
- Platformy podestu posiadają bramki i barierki ochronne oraz schodki służące do wejścia na platformę z obu stron podestu na każdym jego poziomie. Bramki posiadają system zabezpieczeń przed niewłaściwą eksploatacją.
- Podest przystosowany jest do sterowania z dwóch pulpitów: głównego - posadowionego na posadzce - oraz drugiego - zabudowanego na platformie. Sterowanie podestem jest możliwe wyłącznie z jednego z pulpitów.

Szczegóły strony www.hakspawanie.com.pl:

Strona (ID: 2124) została dodana w dniu : 04 11 2011.
Ten wpis został wyświetlony : 570 razy.
Stronę docelową odwiedziło : 9 użytkowników.
Aktualny CTR wpisu wynosi : 1.58%.

Słowa Kluczowe:

hakspawanie, pozycjonery spawalnicze, dolnośląskie, podesty, obrotniki, Wrocław, manipulatory spawalnicze

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 24 Odwiedziny googlebot 25 .

Podlinkuj stronę www.hakspawanie.com.pl:

Podesty

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podobne wpisy: