Darmowy Katalog Stron - Katallog.pl

Witamy w SEOKatalogu - najnowszym polskim projekcie SEO mającym na celu stworzenie profesjonalnego skryptu do katalogowania stron internetowych. Aby dodać stronę wybierz związaną tematycznie ze swoją stroną kategorię i podkategorię po czym korzystając z formularza dodaj swój serwis do naszego katalogu.

Wyszukiwarka

Ocena: 2.9/10 (36 głosów)

popkoadam.pl

Gabinet stomatologiczny w Białymstoku prowadzi Adam Popko. Wykonuje zabiegi z protetyki, w tym wykonanie oraz naprawy protez. W laboratorium protetycznym realizuje korony i mosty licowane porcelaną i pełnoceramiczne. Ponadto przygotowuje protezy szkieletowe i szyny i wkłady koronowo - korzeniowe. Na wykonane czynności udzielana jest ponad 3 letnia gwarancja. Stosuje uzupełnienia protetyczne ACETAL PRESSING DENTAL. Przyjmuje pacjentów na bezpłatne konsultacje dentystyczne oraz przeglądy uzębienia kamerą wewnątrzustną. Wykonuje też wybielanie zębów. Gabinet przeprowadza telefoniczną rejestrację wizyt. Wiadomości o gabinecie oraz zabiegach podaje na stronie.

Szczegóły strony popkoadam.pl:

Strona (ID: 5871) została dodana w dniu : 15 12 2015.
Ten wpis został wyświetlony : 331 razy.
Stronę docelową odwiedziło : 0 użytkowników.
Aktualny CTR wpisu wynosi : 0%.

Słowa Kluczowe:

protezy całkowite Białystok, wkłady stomatologiczne Białystok, protezy szkieletowe Białystok, gabinet protetyczny Białystok

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 25 Odwiedziny googlebot 5 .

Podlinkuj stronę popkoadam.pl:

LEK STOM ADAM POPKO gabinet protetyczny Białystok

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podobne wpisy: