Darmowy Katalog Stron - Katallog.pl

Witamy w SEOKatalogu - najnowszym polskim projekcie SEO mającym na celu stworzenie profesjonalnego skryptu do katalogowania stron internetowych. Aby dodać stronę wybierz związaną tematycznie ze swoją stroną kategorię i podkategorię po czym korzystając z formularza dodaj swój serwis do naszego katalogu.

Wyszukiwarka

Ocena: 3.9/10 (53 głosów)

www.czarnykotbieszczady.pl

Poznaj wspaniałe miejsca w Bieszczadach. Czarny Kot - Bieszczady,Pensjonat Zielony Ruczaj- położony nad rzeką w sercu gór, urządzony komfortowo w starym stylu( 11 miejsc noclegowych) . Rekreacja konna-Zapraszamy Państwa na niesamowitą przygodę, którą będzie rajd konny organizowany przez naszą stajnię, po pięknych górzystych terenach Bieszczadów, jak i Beskidu Niskiego . Jeżeli lubisz oglądać świat z perspektywy końskiego grzbietu, to postaramy się Państwa zabrać w najdziksze rubieże ziemi bieszczadzkiej, pokazać miejsca, gdzie ciągle jeszcze można uciec od cywilizacji i podziwiać piękno dzikiej przyrody.Naszym celem będzie jazda po pięknych pasmach górskich, bieszczadzkich bezdrożach, dolinach, nieistniejących wsiach- miejscach gdzie kiedyś tętniło życie, a teraz słychać szum bujnego drzewostanu, w miejscach gdzie stały cerkwie. Przekroczymy rzeki i strumienie, na przemian będziemy się wspinać pod górę i pokonywać często wymagające dużej zręczności zejścia.W trosce o Państwa bezpieczeństwo i fachową obsługę jazda konna w naszej stajni odbywa się pod okiem Przodownika Górskiej Turystyki Jeździeckiej II stopnia.

Szczegóły strony www.czarnykotbieszczady.pl:

Strona (ID: 3493) została dodana w dniu : 17 04 2013.
Ten wpis został wyświetlony : 1227 razy.
Stronę docelową odwiedziło : 27 użytkowników.
Aktualny CTR wpisu wynosi : 2.2%.

Słowa Kluczowe:

bieszczady konie, pokoje gościnne bieszczady, konie bieszczady, bieszczady rajdy konne, , Noclegi bieszczady, rajdy konne bieszczady

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 76 Odwiedziny googlebot 95 .

Podlinkuj stronę www.czarnykotbieszczady.pl:

Konie bieszczady - noclegi

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podobne wpisy: