Darmowy Katalog Stron - Katallog.pl

Witamy w SEOKatalogu - najnowszym polskim projekcie SEO mającym na celu stworzenie profesjonalnego skryptu do katalogowania stron internetowych. Aby dodać stronę wybierz związaną tematycznie ze swoją stroną kategorię i podkategorię po czym korzystając z formularza dodaj swój serwis do naszego katalogu.

Wyszukiwarka

Ocena: 3.1/10 (27 głosów)

www.dentarama.pl

Dentarama to centrum dentystyczne. Mamy dwie lokalizacje w Wałbrzychu i Międzyzdrojach. Zajmujemy się profilaktyką i leczeniem chorób przyzębia oraz uzębienia u dzieci oraz dorosłych. Wykonujemy w dodatku wiele innych zabiegów w obrębie stomatologii estetycznej, poprawiany jest wygląd uzębienia. Mamy specjalistyczny sprzęt oraz rentgen, jaki umożliwia postawienie prawidłowej diagnozy i zwalczanie zmian próchniczych, wypełnianie kanałów lub ekstrakcję zębów. Dodatkowo zajmujemy się korygowaniem zgryzu z użyciem aparatów ortodontycznych, uzupełniamy ubytki, dobierając odpowiednie protezy, a nawet wszczepiając implanty. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie.

Szczegóły strony www.dentarama.pl:

Strona (ID: 4601) została dodana w dniu : 15 10 2014.
Ten wpis został wyświetlony : 413 razy.
Stronę docelową odwiedziło : 1 użytkowników.
Aktualny CTR wpisu wynosi : 0.24%.

Słowa Kluczowe:

gabinet dentystyczny międzyzdroje, dentyści międzyzdroje, dentysta międzyzdroje, implanty zębów międzyzdroje, klinika stomatologiczna międzyzdroje

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 44 Odwiedziny googlebot 9 .

Podlinkuj stronę www.dentarama.pl:

DENTARAMA implanty zębów międzyzdroje

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podobne wpisy: