Darmowy Katalog Stron - Katallog.pl

Witamy w SEOKatalogu - najnowszym polskim projekcie SEO mającym na celu stworzenie profesjonalnego skryptu do katalogowania stron internetowych. Aby dodać stronę wybierz związaną tematycznie ze swoją stroną kategorię i podkategorię po czym korzystając z formularza dodaj swój serwis do naszego katalogu.

Wyszukiwarka

Ocena: 3.0/10 (44 głosów)

backstagestudio.pl

BackstageStudio – fotografia okolicznościowa. Reportaże chrzcielne, ślubne, weselne, studniówkowe, a także sesje brzuszkowe, rodzinne, narzeczeńskie, małżeńskie.

Większość wydarzeń w naszym życiu jest chwilą, sekundą nie do powtórzenia. Jeśli szukasz osoby, który ma udokumentować najważniejsze chwile w twoim życiu: ślub, wesele, błogosławieństwo rodziców, chrzciny, studniówkę i emocje, jakie towarzyszą nie tylko zamawiającym, lecz także Waszym gościom, to zdecydowanie możecie mi zaufać.

Wykorzystuję zdobyte doświadczenie na swoich zdjęciach. Utrwalam reportażowe chwile i sytuacje, których Wy – zaabsorbowani wydarzeniem – nie dostrzeglibyście, a chcielibyście zachować w pamięci.

Jestem typem fotografa, którego nie widać. Nie gram pierwszych skrzypiec, nie staram się pouczać fotografowanych osób i nie piszę za nich scenariusza.

Jestem reportażystą. Nie budzę dzieci błyskiem flesza czy nie rozpraszam młodej pary składającej przysięgę chwilowym oślepieniem. Zdjęcia wykonuję głównie bez użycia lampy (poza warunkami ekstremalnymi), by idealnie oddać chwilę, wraz z całym otoczeniem.

Podczas robienia zdjęć ważne jest dla mnie nie tylko zadowolenie klientów i sprostanie ich gustom, lecz także tworzenie dzieł artystycznych, zdjęć autorskich. Jednocześnie nie pomijam oficjalnych szczegółów, o które zazwyczaj pytają dziadkowie :)

Ślub Stalowa Wola Foto

Szczegóły strony backstagestudio.pl:

Strona (ID: 3309) została dodana w dniu : 22 02 2012.
Ten wpis został wyświetlony : 759 razy.
Stronę docelową odwiedziło : 63 użytkowników.
Aktualny CTR wpisu wynosi : 8.3%.

Słowa Kluczowe:

Gorzyce, reportaż, Nisko, fotografia, Stalowa Wola, chrzciny, wesele, ślubna, sesja

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 63 Odwiedziny googlebot 27 .

Podlinkuj stronę backstagestudio.pl:

Backstagestudio.pl | Fotograf Stalowa Wola

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podobne wpisy: